top of page
mariah-hewines-TQ3JV9ECgLM-unsplash.jpg

Müşterinizin dünyayı nasıl gördüğünü bilmek, markanız hakkında ne düşündüğüne dair analiz yapabilmek, mevcut müşterilerinizle daha etkin bir iletişim halinde kalırken, aynı zamanda potansiyel müşterilerinize de etkili bir sekilde ulaşabilmek için pazarlama bir şirketin uzun vadeli başarı planının olmazsa olmazıdır. Consilium olarak sizin müşterinizin deneyim ve düşüncelerini derin analiz-lerimizle size sunmayı hedefliyoruz. 

Tüm bu süreçlerde sizin kısıt önceliklendirmeniz ve hedef kitlenizin ihtiyaçları doğrultusunda plan hazırlıyoruz. Beraber belirlediğimiz akıllı (SMART) hedeflerin değerlendirme ve güncellemelerini takip ederek  dijital ve operasyonel pazarlama stratejilerimizle kurumunuzun pazarda daha rekabetçi olmasına destek oluyoruz.

iStock-827312892.jpg
shutterstock_1537101296.jpg

Yıllardır kendi uzmanlık alanlarımızda yüzlerce insana katkı sağladık, iş hayatlarında iyileştirici dokunuşlarda bulunduk ve bundan hem biz hem de çevremiz değer kazandı. .Bu deneyimimizi Consilium çatısı altında sizlerle paylaşmak için yola çıktık.

Gelin sizin hedeflerinizi gerçekleştirme yolculuğunuza nasıl eşlik edebileceğimizi konuşalım...

Birlikte bir kahve içmeye ne dersiniz?

Ekibimiz
Ekibimiz
Esra Turkan Ocal.jpeg

ESRA TÜRKAN ÖCAL

  • Esra Türkan Öcal

Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu olan Esra, satış sonrası destek uzmanı olarak iş hayatına başlamıştır. Pazarlama branşında MBA  derecesi almıştır. Ürün Müdürü olarak, farklı ürünlerin lansman faaliyetlerini, pazarlama süreçlerini ve müşteri ilişkilerini yönetmiştir. Uluslararası bir şirketin Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürlügü görevi yanı sıra EMEA-Rusya Bölgesi Proje Liderliği görevlerini yapmıştır.

Değer katan satış ilkelerini benimsemektedir ve Six Sigma Green Belt  sertifikasına sahiptir.

Aysegul Erdemir Koc.jpeg

AYŞEGÜL ERDEMİR KOÇ

  • Ayşegül Erdemir Koç

Marmara Universitesi Ingilizce Öğretmenliği mezunu olan Ayşegül, Cornell Universitesi’nde eğitim psikolojisi dersleri almıştır. Southern Illinois University Carbondale Üniversitesi‘nde yetişkinlere Ingilizce öğretimi alanında yüksek lisans ve akademisyenlik yapmıştır. Özel bir üniversitede uzun yıllar öğretim görevlisi ve eğitmen koçu olarak çalışmıştır. Halen uluslararasi bir eğitim firmasının EMEA bölgesinde is koçluğu yapmakta olup, Steinbeis Universitesi’nde İş Yönetimi ve Organizasyonel Psikolojisi yüksek lisansına devam etmektedir.

Çalışma Etiğimiz
Çalışma Etiğimiz

Ekibimizin pazarlama ve yönetim danışmanlığındaki birikimiyle sadece uzmanlık alanımız olan konularda çalışırız.

Analiz sonuçlarımızda ve önerilerimizde sektörel deneyimimizi, akademik bilgi ve objektif değerlendirmelerimizle birleştirerek size sunarız.

Müşterilerinizi, ürünlerinizi ve pazarınızı sizin kadar iyi tanıyabilmek için yoğun görüşmelerimize ek,  geniş çaplı pazar araştırmaları yaparız. 

Sürekli gelişime inanan bir ekip olarak devamlı gelişmeye, öğrenmeye ve öğrendiklerimizi paylaşmaya devam ederiz.

Sektörünüzdeki en iyi uygulamaları takip ve analiz ederek size özel çözümler sunarız. 

Dışarıdan bir tedarikçi gibi değil, kurum içi organik bir yapı gibi çalışırız. Bu birlikteliğin uzun soluklu olmasını isteriz.

Genelgeçer, gerçeklikten uzak uygulamalar yerine, sizin ihtiyaçlarınıza özel uygulanabilir çözümler geliştiririz. 

Kazan-kazan prensibiyle çalışır, süreçlere değer katmayı hedefleriz.

Profesyonel, etik değerleri yüksek, saygılı bir iletişim ile çalışırız.

İşbirliğimizden karşılıklı keyif almayı dileriz.

"Pazarlama işletmenin bütününe tüketicinin bakış açısıyla bakmaktır."

Peter Drucker

İşletme Danışmanı, Eğitmen, Yazar

bottom of page